Марина Юрасова і Денис Повалій представили свою сумісну роботу 2011

Зустрівшись на телепрограмі Фольк Music для спільного виконання поліської народної пісні “Не ходи, козаче” етно-джазова співачка Млада і Денис Повалій вирішили не обмежуватись тільки живим виконанням композиції, а й записати її для подальшої презентації на радіо. Зказано – зроблено, і тепер оновлена пісня готова бути представлена на ваш розсуд. marina-yurasova-denis-povaliyСлід звернути увагу, на те, що композиція не тільки відрізняється від аутентичного матеріалу, але й від тієї версії, яку пара виконувала в знімальній студії Першого Національного телеканалу. В чому ізюминка запису, Денис Повалій пояснив так: «В першу чергу ми хотіли це зробити за звучанням, так би мовити, форматним, тим, що беруть на радіо, якщо казати відверто. Хоча мені особисто більше подобається версія, яку ми робили для телебачення, так як вона була більш цікавою з точки зору аранжування, але, можливо, вона не вписувалась у формат радіостанцій».
Що саме було змінено в композиції, детальніше пояснила Млада:  «Ми змінили гармонію, ми змінили аранжування цієї пісні, ми змінилинили акценті, наголоси… тобто там змінено майжи все з того, що було».
“Не ходи, козаче” – перша сумісна робота Млади і Дениса Повалія. І пара не заперечує, що в майбутньому можливі і наступні дуетні роботи. Але поки що просить слухачів зосередитись на цій пісні, яку і презентує сьогодні в ефірі радіостанцій. Відмітимо, що закачати музику безкоштовно композиції “Не ходи, козаче” вже можна в Інтернеті.

Поділіться з друзями в соцмережах!

No Comments

Leave a Reply