Марина Юрасова виступила з акустичним концертом й українська пісня стала до вподоби навіть іноземцям. 2012

21 січня в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відбувся акустичний концерт співачки Марини Юрасової. І кращого місця годі було й шукати, адже серед музейної тиші нічого не заважало насолодитися українською піснею.
Ще зайшовши на територію засніженої Києво-Печерської лаври, адже саме там розташований музей, кожен потрапляв неначе в казку й до залу заходив вже з чудовим настроєм.
Оскільки це був не просто виступ співачки, а спільний проект під назвою “Вибрана музика”, то в ньому взяли участь ще декілька людей, а це – Олександр Павлов, який грав на акустична гітарі, Олександр Ємець – контрабасист і Сергій Табунщик – перкусій та бек-вокаліст.
У цей зимовий холодний вечір Марина розпочала з ніжної весняної пісні – “Ой весна, весна…”, починаючи з перших секунд зал втамувавши подих вслухався в кожний звук.
А під ніжне Маринене виконання, так віртуозно грав Сергій Табунщик на різних етнічних інстументах, і чого там тільки не було: і ковбелли, і тамбурин, і кастаньєти, і різні дзвіночки та ще мабуть з десяток інших.
Як розповіла співачка, вона дуже любить українську пісню й часто їздить Україною шукаючи все нові й нові тексти. Зокрема так було й з новою піснею “Ой ти, сива зозулечко”, яку Марина знайшла на Буковині, та багатьма іншими.
Тож виконавши як нові так й вже відомі пісні, півторагодинний концерт підходив до свого завершення. Із шаленими оплесками люди аплодували стоячи, хоча мабуть найактивнішим був японець, який також полюбляє українську пісню. Сидячи в першому ряді, протягом всього концерту з його обличчя не сходила посмішка, а в кінці виступу ще й зі словами “Браво, браво!” він побіг до сцени дарувати співачці квіти.
І не тільки йому подобаються наші українську пісні, була помічена й групка англомовних людей, які також з цікавістю слідкували за всим що відбувалося, а це показує що українська народна пісня з додаванням сучасних музичних елементів не залишає нікого байдужим.

Автор: Тетяна Васьківська
Хвиля української музики “Молоде радіо”.

Поділіться з друзями в соцмережах!

No Comments

Leave a Reply