Архів 2015

Презентація нової пісні “Радуйся Земле, Коляда іде!” 5.12.2015

Дорогі друзі, наближаються Новорічні та Різдвяні свята! Я вітаю вас всіх своєю новою піснею, старовинною колядкою і бажаю всім щастя і миру!

Концерт Млади в Софіївці.

3 жовтня 2015 відбудеться концерт Марини Юрасової в Національному дендрологічному парку Софіївка на честь дня міста Умань, під патронатом мистецької агенції “Третя Течія”.
Початок о 14:00
Адреса: вул. Київська 12а, павільйон Флори, м. Умань.

Марина Юрасова “Млада” на фестивалі “Країна Мрій” 2015 в Пирогово.

20 червня о 18:00 на етно-джазовій сцені відбудеться виступ Марини Юрасової «Млади» на фестивалі “Країна Мрій 2015” в Пирогово.
В програмі звучатимуть кращі пісні співачки, серед яких старовинні українські народні пісні, українські канти 17 століття, а також авторські пісні.
Приходьте! Це буде справжнє свято музики і нашої української культури! Будемо раді всіх вас бачити і співати для вас!

Марина Юрасова представить сумісний проект з дизайнером Антоніною Меркушевою “Подих весни”.

marina-yurasova-medvinВ рамках Книжкової виставки Медвін, 5-7 червня 2015, на творчому майданчику журналу «Стіна», Марина Юрасова виступить на показі нової колекції образів «Подих весни» художника-стиліста Антоніни Меркушевої.
Також в рамках презентації пройде показ авторського одягу співачки, виконаного в сучасних та старовинних техніках в’язання.

Марина Юрасова спеціальний гість фестивалю “Пелюсткова Панна Україночка” 2015.

marina-yurasova-fest24 травня 2015 року о 16-00 в Києві в Національному центрі ділового культурного співробітництва «Український Дім» Марина Юрасова виступить на фестивалі  «ПЕЛЮСТКОВА ПАННА УКРАЇНОЧКА-2015». Дана подія – це частина великого благодійного проекту під назвою «Віночок миру і добра», направлений на допомогу дітям загиблих в зоні АТО…Читати далі…

Концерт Марини Юрасової «My Favorite Jazz Standards».

marina-yurasova-jazz20 травня 2015 (середа) в 20:00 в рамках щонедільної програми Джазова СЕРЕДА в фестиваль-ресторації ” Диван” відбудеться концерт  Марини Юрасової «My Favorite Jazz Standards». Під акомпанемент відомих музикантів Марина виконає свої улюблені джазові стандарти. Концерт присвячений святкуванню «Дня Європи в Україні».
Марина Юрасова – вокал,
Володимир Ліхошва – гітара,
Богдан Кравчук – саксофон,
Іван Литвінов – бас,
Сергій Табунщик – ударні.

marina-yurasova-8-bereznya
8 березня Марина Юрасова взяла участь у концерті “8 жінок, що відбувся в київському арт-клубі “44”.