Архів 2014

Концерт в арт-клубі “Диван”

1 жовтня Марина Юрасова , українська співачка , оригінальна виконавиця українського фольклору виступить в арт – клубі “Диван “. Її творчість – це самобутній погляд на український фольклор , який в синтезі з сучасними музичними течіями народжує стиль співачки – « Ethno Fantasy Music ». В ансамблі з прекрасними музикантами Марина Юрасова представить оригінальне бачення добре знайомих і маловідомих народних пісень і розкриє по-новому таємничий світ української етніки .
Початок в 20:00
Вхід – вільний
Адреса : Бессарабська пл . 2 , Київ

24 вересня концерт Марини Юрасової в Gogol BARdello

24 вересня Марина Юрасова ” Млада” виступить в клубі Gogol BARdello з програмою українських етно-фантазій “Голубка”, до якої увійшли авторські та українські народні пісні в сучасній джаз, фьюжн обробці.
Головною родзинкою концерту стане, звичайно ж, унікальний і глибокий голос співачки, її бездоганна манера виконання і уміння передати настрій пісень через спів, інтонації та рухи.
Початок о 22:00
Вхід вільний
Адрес: вул. Шота Руставелі 16а

Марина Юрасова виступить на фестивалі Vedalife

2 серпня Марина Юрасова виступить в  проекті “The snow” на фестивалі Vedalife.
Початок в 21:00
Вхід вільний
ВДНХ, Арт-Пікнік Слави Фролової, метро Виставковий Центр, Київ

9 липня Марина Юрасова ” Млада” виступить в “Дивані”

9 липня співачка Марина Юрасова ” Млада” виступить з програмою українських етно-фантазій “Голубка”, до якої увійшли авторські та народні пісні в сучасній джазовій, поп, фьюжн обробці. Головна родзинка це звичайно ж унікальний і глибокий голос співачки, її бездоганна манера виконання і уміння передати настрій пісень через спів, інтонації та рухи.
Концерт відбудеться у фестиваль-ресторації “Диван”.
Початок о 20:00
Вхід вільний
Адреса: Бессарабська пл.2, Київ.

16 червня Марина Юрасова в радіоефірі у програмі  “Гармонія контрастів”

16 червня Марина Юрасова в радіоефірі у програмі  “Гармонія контрастів” на каналі “Культура” Національної радіокомпанії.
Початок ефіру о 13:05.

Презентація нової пісні “Тече вода по долині”

На початку травня 2014 співачка Марина Юрасова записала  нову пісню  “Тече вода по долині”. Аранжування цієї старовинної української пісні зробив Сергій Табунщик.
Презентація відбудеться на Молодому Радіо 12 травня в передачі “Година нової музики” об 11:00. Також пісню вже можна почути на сайті співачки.

В березні Марина Юрасова записала сингл “The Future”

marina-yurasova-anatoliy-gernadenko

Марина Юрасова з Анатолієм Гернаденко

В березні 2014 Марина Юрасова записала сингл “The Future”, який увійде до альбому музиканта, виконувача авторської музики на оригінальному інструменті Pantam SPB  Анатолія Гернаденко. Вихід альбому “The Snow” очікується незабаром. Автори музики – Анатолій Гернаденко та Сергій Табунщик. Пісню “The Future” можна послухати на сайті співачки.